GENEL BİLGİLER

KONGRE TARİHİ VE YERİ
KBB-BBC Uzmanları Derneği 14. Kongresi, 15 -18 Eylül 2022 tarihleri arasında Sapanca Elite World Otel’de düzenlenecektir.

KONGRE DİLİ
Kongrenin resmi dili Türkçe’dir.

KAYIT
Kayıt deski 15 Eylül 2022 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 15-18 Eylül tarihleri arasında 08:00 – 20:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Kongre Otelinde misafirlerimiz Honest Mice personeli tarafından karşılanacaktır.

YAKA KARTI
Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

KATILIM SERTİFİKASI
Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 17 Eylül 2022 tarihinde saat 12:00 itibariyle kongre deskinden alabileceklerdir.

KREDİLENDİRME
Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

İZİNLER
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

TRASNFER HİZMETLERİ
İstanbul – Sapanca – İstanbul Toplu Transfer Kongrenin başlangıç ve bitiş günlerinde belirlenecek uygun saatlerde İstanbul’ da belirlenmiş kalkış ve varış noktalarından toplu transfer düzenlenecektir.